oposiątka
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
oposiątka

lalala bum tarara chomik i linia najmniejszego oporu.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu

Go down 
+11
Holly
Zet
misiaa
Dej
Len
Kit
Penny
Sou
Lysia
lori
Sylv
15 posters
AutorWiadomość
Sylv

Sylv


Liczba postów : 146

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimePią Cze 24, 2011 7:09 pm

skąd wzięły się wasze avatary i podpisy, co przedstawiają, dlaczego taki wybór?
Powrót do góry Go down
lori

lori


Liczba postów : 79

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 10:25 am

jak ktoś nie wie, co przedstawia mój avatar, to nie chcę z nim rozmawiać.
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 11:43 am

Oj, lorku, nie możesz zakładać, że każdy tu obecny jest jakiś nerdem. Ja na przykład Gwiezdnych Wojen nie widziałam. Znaczy, widziałam pół pierwszych, uznałam, że nudne i odpuściłam.
Powrót do góry Go down
lori

lori


Liczba postów : 79

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 11:48 am

właśnie przestało być ważne to, że jesteś spoko osobą. właśnie zaczęłam tobą gardzić </3
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 12:49 pm

Nie każdy musi być nerdem, ale avatar lori to bardzo ważna ikona popkultury Razz. wszyscy kojarzą star warsy, tak jak titanica czy modę na sukces. xD

http://media.bestofmicro.com/star-trek-cbs-youtube,T-J-163063-1.jpg
Ale jeśli chodzi o bycie nerdem - tego nie trzeba kojarzyć Razz (bo osobiscie żałuje, że to znam xd)
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 3:16 pm

Ikoną popkultury to jest Potwór Ciasteczkowy. Indoktrynują nas w religii ciasteczek od małego już. Nigdy nie zapomnę szoku, jakiego doznałam, gdy odkryłam - dorosłą będąc - że kręciliśmy sobie przecież w Polsce naszą własną wersję Sezamkowej, Turnau w niej występował o.o
Powrót do góry Go down
Penny

Penny


Liczba postów : 77

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 7:14 pm

Sou napisał:
Nie każdy musi być nerdem, ale avatar lori to bardzo ważna ikona popkultury Razz. wszyscy kojarzą star warsy, tak jak titanica czy modę na sukces. xD
Nie ma to jak wsadzić Gwiezdne wojny do jednego worka z Modą na sukces ;D respekt.
Koooooooooooooocham Jude'a <3
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 11:45 pm

celowo zrobiłam taki kontrast, bo coś pokrewnego nie pasowało zupełnie do tego, co chciałam przekazać Wink.

jak ulica sezamkowa, to i smerfy. i tom i jerry. oglądałam dzisiaj toma i jerry'ego do obiadu <3
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Kit

Kit


Liczba postów : 3
skąd : kraina cudów

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeNie Cze 26, 2011 8:13 am

ja zawsze oglądam toma i jerry'ego do obiadu. znaczy się zawsze mam włączony cartoon network. chyba jestem uzależniona. dlatego mam na avku robaszka z pory na przygodę, to chyba ostatnio moja ulubiona kreskówka, nawet prawie bardziej ulubiona niż flapjack.
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeNie Cze 26, 2011 11:07 am

o matko. widziałam ostatnio odcinek flapjacka, który praktycznie wprost mówił o ćpaniu. XD napili się raz super tęczowego napoju i już nic więcej się dla nich nie liczyło, byle tylko napić sie znowu i rzygać tęczą. XD bajki na cartoon network rządzą. ;]

A teges. Jak będę miała pomysł na avatar, to wstawię. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Len

Len


Liczba postów : 16

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeNie Cze 26, 2011 1:18 pm

Ja mam avatar, który zrobiła dla mnie Sylv jakieś dwa lata temu. Nadal uważam, że jest milutki i pasuje, zwłaszcza, że wróciłam dziś z konwentu :]
Powrót do góry Go down
Dej

Dej


Liczba postów : 8

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeNie Cze 26, 2011 2:17 pm

Ikona popkultury sruly, ikona to są panowie na moim avku :]
Powrót do góry Go down
misiaa

misiaa


Liczba postów : 17

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimePon Cze 27, 2011 12:20 am

próba(sprawdzam co mam).

edit:

a. no to jak miałam sesje zimową to zostało to stworzone przeze mnie jako niby, że to ja Smile
Powrót do góry Go down
Zet




Liczba postów : 42

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimePon Cze 27, 2011 12:44 am

Mój avatar się gdzieś tworzy, bo jeszcze nie wiem co.

A w podpisie Ivan Miljković - na nim nawet róż jest sexy.
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeSro Cze 29, 2011 10:30 pm

wrzuciłam obrazek z folderu "lol" z obrazkami z kwejka. W sumie mam to na tapecie. Miau. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Holly

Holly


Liczba postów : 27
skąd : Dolina Hollciaków/Highway to Hell

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimePon Lip 18, 2011 2:26 pm

A ja mam sobie Hayley Williams. Nie żebym była jakąś wielką fanką Paramore, w sumie jeśli mam być szczera, to wcale tego nie słucham i zaledwie o uszy mi się parę piosenek obiło, ale jej zacny pysk i jeszcze zacniejsze oczodajne kudły kojarzą mi się z dzieckiem, które kiedyś tworzyłam no i tak sobie już zostało. A poza tym minę także ma nim zacną. Ot Very Happy
Ale zapewne zmienię niedługo xD
Powrót do góry Go down
lori

lori


Liczba postów : 79

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 8:26 pm

Niewiadoma, dodaj sobie avatar i podpis, pamietam ze na zbiorowisku je uwielbialam, potrafilam godzinami siedziec i patrzyc na twoje animacje, takie tam ambitne rozrywki
Powrót do góry Go down
Niewiadoma

Niewiadoma


Liczba postów : 42

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 9:11 pm

lori napisał:
Niewiadoma, dodaj sobie avatar i podpis, pamietam ze na zbiorowisku je uwielbialam, potrafilam godzinami siedziec i patrzyc na twoje animacje, takie tam ambitne rozrywki

E tam, ja juz nie mam fajnych bo nie forumuje, moze zaraz sobie wstawie swoje mordke, tylko cos na niej nabazgrze-photoshopowo.
Powrót do góry Go down
Aniołak

Aniołak


Liczba postów : 9

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeSro Sie 10, 2011 1:19 pm

Moja absolutnie największa miłość na świecie: EWAAAAAN! <3
Powrót do góry Go down
Pe




Liczba postów : 5

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 3:10 pm

nie widzę tego Twojego Ewana Sad
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 3:13 pm

Ja też. Tak jak nie widzę Twojego affka, Pe.
Powrót do góry Go down
Aniołak

Aniołak


Liczba postów : 9

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 3:48 pm

Ale jak to!? *obudzenie* W sumie nie mam pojęcia dlaczego.
Powrót do góry Go down
Niewiadoma

Niewiadoma


Liczba postów : 42

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimePią Sie 19, 2011 7:00 pm

Ja tez nie widze, a szkoda bo jak to Ewan Mcgregor to ja chce (innych Ewanow nie znam).
A ja mam juz swoja gebe i nawet sie rusza, rybia buzia jak tap madl.

O fak i moj tez zniknal...
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeWto Sie 30, 2011 10:56 pm

Nooo, wygląda to na grupowe zaginięcie Sad
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
mampowyzej13lat

mampowyzej13lat


Liczba postów : 3
skąd : z takiej dziury gdzie cyckonosze zakłada się na plecy

avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitimeSob Wrz 17, 2011 11:44 am

avatar mam taki, bo taki pasował do nazwy, a nigdy nikt nie zrobi ładnego różowego obrazka z cyferką 23. Zawsze jest sweet szęstnaście.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Empty
PisanieTemat: Re: avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu   avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
avatary, podpisy i inne metody znaczenia terenu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
oposiątka :: o oposiątkach-
Skocz do: