oposiątka
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
oposiątka

lalala bum tarara chomik i linia najmniejszego oporu.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 bieg na sto metrów

Go down 
+4
Sylv
Sou
lori
Lysia
8 posters
AutorWiadomość
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

bieg na sto metrów Empty
PisanieTemat: bieg na sto metrów   bieg na sto metrów Icon_minitimePią Cze 24, 2011 7:10 pm

Jakiś sport, towarzysze?
Powrót do góry Go down
lori

lori


Liczba postów : 79

bieg na sto metrów Empty
PisanieTemat: Re: bieg na sto metrów   bieg na sto metrów Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 10:35 am

SNOWBOARD!
kocham nad życie! nie wiem co zrobię jak za x lat nie będę już mieszkała w górach, bo każda zima i śnieg oznaczają dla mnie tylko deskę. jeździłam przez 10 lat na nartach, ale kilka lat temu przerzuciłam się na deskę; uwielbiam tysiąc razy bardziej i mocniej. nie wiem dlaczego, nie wiem co jest w tym takiego super, ale nie wyobrażam sobie zimy bez deski Smile
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

bieg na sto metrów Empty
PisanieTemat: Re: bieg na sto metrów   bieg na sto metrów Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 12:04 pm

To mieszkaj w górach?... Wink

Czasem rower, czasem rolki - maniakiem sportu nie jestem, ale na tych dwóch umiem jeździć.

No i powiedzmy że znam podstawy judo (miałam w ramach wuefu). xD

Aha, i w wakacje obowiązkowo wyjazd w góry (taki z chodzeniem cały dzień, czyli wielki plecak na plecach, dwie butelki wody i kilka godzin umierania. A potem śpisz w schronisku i nastepnego dnia idziesz dalej i znowu umierasz i nienawidzisz tego, że tu jesteś, a gdy dojdziesz do następnego schroniska, jesteś szczęśliwa Smile )
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Sylv

Sylv


Liczba postów : 146

bieg na sto metrów Empty
PisanieTemat: Re: bieg na sto metrów   bieg na sto metrów Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 12:08 pm

czy do sportów zalicza się wyczynowe leżeniosiedzenie przed laptopem? nie? damn.

a tak poważnie - jeśli rower zalicza się do sportu, to tak, istnieją dwa sporty, które lubię. drugim (jeszcze bardziej ekstremalnym) jest joga sivananda (czy jak się to pisze) - miałam dwa semestry w ramach wfu i wspominam to naprawdę miło, choć nigdy nie odważyłam się stanąć na głowie. i, rzecz ciekawa, joga była bardziej męcząca od siłowni, ale może to dlatego, że na siłowni się głównie plotkowało i od niechcenia machało różnymi kończynami na różnych sprzętach.
Powrót do góry Go down
lori

lori


Liczba postów : 79

bieg na sto metrów Empty
PisanieTemat: Re: bieg na sto metrów   bieg na sto metrów Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 12:23 pm

so, ale góry to... no cóż, wieś, jakby nie patrzyć! czy patrzeć?

haha kiedyś też trenowałam jogę! i stanęłam na głowie! ale jakoś mnie nie ciągnie znów.
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

bieg na sto metrów Empty
PisanieTemat: Re: bieg na sto metrów   bieg na sto metrów Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 12:42 pm

Tak, ale chodzenie po górach sprawia, że jesteś lepszym człowiekiem. Ćwiczysz mięśnie, swoją siłę woli (to najważniejsze), a po całodziennym wysiłku i dotarciu do celu czujesz niesamowite spełnienie.
Np. ja nie mam kondycji i męczy mnie to strasznie, ale gdy uda mi się zrobić jakąś trasę - no kurde, nie mogę uwierzyć, że mi się udało - a jednak. Poczucie zajebistości po prostu. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Sou

Sou


Liczba postów : 119

bieg na sto metrów Empty
PisanieTemat: Re: bieg na sto metrów   bieg na sto metrów Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 12:53 pm

Poza tym - uwaga! to może kogoś zniesmaczyć - uwielbiam to poczucie solidarności, gdy schodzisz z gór z kilkuosobową ekipą i w pociągu macie dla siebie dużo miejsca, bo nikt nie chce się dosiąść. W końcu ludzie dreptający kilka godzin w słońcu z ciężkim plecakiem pachną odurzająco. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
ett

ett


Liczba postów : 91
skąd : zabrze

bieg na sto metrów Empty
PisanieTemat: Re: bieg na sto metrów   bieg na sto metrów Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 1:33 pm

Sylf, zgadzam się zupełnie - drugi semestr spędziłam na siłowni i ani razu się nie zmęczyłam. Za to po pierwszych zajęciach z jogi następnego dnia nie mogłam się ruszać ;D

I jako że obowiązkowe zajęcia z wf właśnie mi się skończyły, sport w moim życiu nie istnieje. Sporadycznie sprint do autobusu.
Powrót do góry Go down
Zet




Liczba postów : 42

bieg na sto metrów Empty
PisanieTemat: Re: bieg na sto metrów   bieg na sto metrów Icon_minitimePon Cze 27, 2011 1:23 am

Siatkówka! Oglądam nałogowo od kiedy zmuszono mnie do gry z chłopakami jeszcze w internacie ["no bo jak to tka byśmy nie brali udizału w turnieju siatki mieszanym?! potrzebna nam laska w zespole, GRASZ!"], a potem kazano obejrzeć mecze męskie, profesjonalne, by ogarnąć jak rga rozgrywajacy. No i mnie wzięło. Grać nie mam z kim, ewentualnie jak jest gdzie to w plażówkę.

a tak to rolki i salsa [zalicza się do sportu].
Powrót do góry Go down
ett

ett


Liczba postów : 91
skąd : zabrze

bieg na sto metrów Empty
PisanieTemat: Re: bieg na sto metrów   bieg na sto metrów Icon_minitimePon Cze 27, 2011 6:41 pm

oglądać, to lubię nożną. ligą krajową trochę gardzę, ale jak górnik wygrywa, to dobrze (ostatnio musiałam się tłuc, tylko słownie na szczęście, z pijanym kolegą, który twierdził, że piast gliwice jest lepszy, HAHA. TEŻ COŚ. CHCIAŁBY. na szczęście miałam wsparcie prowadzącego z historii)
należałoby jednak wspomnieć o tym, że jestem fanką messiego od czasu, gdy pojawił się na opakowaniu laysów. jest taki puci puci, że mam ochotę go zaadoptować.
Powrót do góry Go down
Len

Len


Liczba postów : 16

bieg na sto metrów Empty
PisanieTemat: Re: bieg na sto metrów   bieg na sto metrów Icon_minitimeWto Cze 28, 2011 5:23 pm

Nie istnieje sport, który by mnie przyciągnął na dłużej. Nawet na autobus nie biegam, bo wole poczekać niż się wysilić xD chociaż próbowałam kilku - pływanie, taniec, gimnastyka artystyczna (i tak nigdy nie zrobiłam szpagatu xD) i judo. W sumie na jakieś zajęcia z tańca może bym jeszcze poszła, ale zawsze udaje mi się znaleźć dobre wymówki
Powrót do góry Go down
Niewiadoma

Niewiadoma


Liczba postów : 42

bieg na sto metrów Empty
PisanieTemat: Re: bieg na sto metrów   bieg na sto metrów Icon_minitimeCzw Sie 25, 2011 3:50 pm

A JA JESTEM CHEERLEADERKA! Nie zartuje. Bylam przez rok, a teraz znowu bede, jak zaczne studia, ju zapisalam sie do skladu, nom, nom, nom, nom.... To tez sport, no nie? A tak poza tym to nic, poza przysiadami, brzuszkami, i innymi takimi, zeby jakos tam wygladac.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





bieg na sto metrów Empty
PisanieTemat: Re: bieg na sto metrów   bieg na sto metrów Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
bieg na sto metrów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
oposiątka :: o czymś-
Skocz do: