oposiątka
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
oposiątka

lalala bum tarara chomik i linia najmniejszego oporu.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 nasze słoneczka

Go down 
+5
Mal
Sylv
lori
Sou
Lysia
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 7:46 pm

Bo trudno sobie wyobrazić, by ktoś nie chciał godzinami mówić o swoim kotku, piesku czy myszoskoczku.
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 10:48 pm

a ja mam laptopa, którego kilkukrotnie prawie doprowadziłam do śmierci, ale nadal żyje <3
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 11:16 pm

Oj, Sołku, co u Tobiasza? Zdrowy?
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimePią Cze 24, 2011 6:54 am

Powiedzmy. Nie licząc kilku wytarć na klawiaturze i dwóch pęknieć przy monitorze (jedno od nadepnięcia przez rosłego mężczyznę). Na szczęście jak spadł w autobusie z siedzenia na podłogę, to nie doznał nawet wtrząśnienia. Smile Jest dzielny :*
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
lori

lori


Liczba postów : 79

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimePią Cze 24, 2011 8:45 am

patrz, mój też spadł, a miesiąc później trzeba mu było wymienić matrycę : )
Powrót do góry Go down
Sylv

Sylv


Liczba postów : 146

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimePią Cze 24, 2011 8:49 am

mój tylko przeżył zalanie [odratowali w serwisie] i jeden raczej bezbolesny upadek, który mu tylko pokrzywił trochę port na kabel od internetu. aż się boję, jak lista wypadków będzie wyglądała później, kiedy skończy się ubezpieczenie czy coś xd
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimePią Cze 24, 2011 8:53 am

hmm. wierzę w to, że Tobiasz ma farta, bo, jak wspomniałam, został nadepnięty. Plastik pękł, a matryca ocalała. naprawde nie wiem jakim cudem. xd

ou, masz laptoka, Sylf? Very Happy

mój pendrajw był w praniu w pralceee. Very Happy (tak sie konczy pozyczanie pendrajwa ludziom, którzy dają spodnie do prania, nie sprawdzając kieszeni -.-)
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Sylv

Sylv


Liczba postów : 146

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimePią Cze 24, 2011 9:14 am

yup, mam, kupiłam w sierpniu jakoś, więc jeszcze przejmuję się jego dobrym zdrowiem, bezwypadkowością i takimi tam xd

i przeżył? xD pendrajwy jednak są niezniszczalne. widziałam jeden, który przeżył zatopienie w kubusiu.
Powrót do góry Go down
Mal

Mal


Liczba postów : 110

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimePią Cze 24, 2011 9:18 am

Mój laptop przeżył zalanie, najpierw nie działał przez tydzień, później przez 2 miesiace nie działała klawiatura a jak przyszła pocztą nowa, to zaczęła działać. Tak więc jest radośnie i rozrywkowo ;D

A kiedyś wpadła mi komórka do kubka z gorącą herbatą ... Laughing
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimePią Cze 24, 2011 10:38 am

no, pendrajw działa. sama woda jest nieszkodliwa, ale dziwi mnie, że proszek do prania nic nie zrobił. Very Happy no i taki kubuś przeca, po odparowaniu, powinien po wyschnieciu wszystko pozaklejać. o__o

ale ten mój pendrajw to w sumie też do siebie dochodził, jakoś dwa tygodnie był tylko do odczytu... a potem zapis wrócił i używam go nadal (a studia -> mnóstwo drukowania -> intensywne używanie). pewnie najprędzej mógą go zabić wirusy, które łapię w każdym punkcie druku. Razz

a z lapkiem (ale jeszcze innym, takim malutkim od taty) to też tak miałam, że po zalaniu nie działał (nawet się nie włączył) ale dwa dni, potem tydzień klawiatura dochodzila do siebie. przeszłam wtedy załamanie nerwowe, bo nie wiem, co by ojciec zrobił, gdyby mu sie nie poprawiło...

tak się zastanawiam, czy to bardziej trzeba mieć szczęście, czy naprawde robią te sprzęty porządne...
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Bev.

Bev.


Liczba postów : 7
skąd : skądinąd

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimePią Cze 24, 2011 10:53 am

Powrót do góry Go down
Sylv

Sylv


Liczba postów : 146

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimePią Cze 24, 2011 10:56 am

kubuś niczego nie zakleił, bo pendrajw potem został szybko wrzucony do wody, bo skoro i tak sprawiał wrażenie martwego, to z równym powodzeniem można spróbować. przeżył, ale nie wiem, jak długo to przeżycie trwało - na pewno raz dało się z niego coś druknąć.

a punkty druku są strrraszne - tzn. chodzę już tylko do jednego, ale i tak mam wieczne obawy, że złapię jakąś cyfrową świńską grypę, a pfe.
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimePią Cze 24, 2011 6:21 pm

... Ej, kotki, wiecie, że to temat o żywych zwierzątkach?
Chociaż, w sumie, jak by nie patrzeć, mój laptop nazywa się Tygrys. Więc trochę liczy się jako zwierzak. Bo ma prążki. Z prążkami to skomplikowana sprawa. Historia zakupu godna jest umieszczenia na jednym z tych portali o klientach-idiotach. Poszłam z tatą do sklepu dla megasuperwypaśnych informatyków i mówimy, że szukamy laptopa dla mnie. Tato podaje same mądre rzeczy + cenę, wszystko idzie sprawnie. Aż tu nagle pan informatyk pyta, czego ja chcę. No więc... We mnie się jakos tak uruchomił tryb blondynka, of. No to mówię panu, że mają na nim chodzić Simsy. Myślałam, że mi umrze ze śmiechu - do momentu, w którym spytał które. No ale okay, jakoś przebrnęliśmy przez ten ciężki etap. Znalazł dla mnie jakiś całkiem przyzwoity laptop, tyle że on był... no brzydki. Myślałam, że go ostatecznie zabiłam, w sensie pana informatyka. Po pół godzinie poszukiwań ruszył na zaplecze i z desperacją w głosie pokazał mi Tygrysa, mówiąc "Ten ma prążki...".
Powrót do góry Go down
Bev.

Bev.


Liczba postów : 7
skąd : skądinąd

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimePią Cze 24, 2011 11:28 pm

Lyśku, dostarczyłaś panu informatykowi rozrywki na najwyższym poziomie! Toż to lepsze niż Familiada ;D
Powrót do góry Go down
lori

lori


Liczba postów : 79

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 10:27 am

urocza historia Smile na moim nie chodzą simsy, bo to zasrany notebook (cudowny, mogę go brać ze sobą w każde miejsce) :/
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 11:42 am

Przynajmniej nie waży siedmiu kilogramów, jak biedny, choć spasiony, Tygrysek.
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 11:53 am

No, nie można mieć wszystkiego.
Jesteś urocza, Lysiu :*

Na moim lapku (2 giga ramu, procek jakos 1,7ghz) sims3 działają dobrze (szok!), zwłaszcza, że dwójka nie dawała rady. o.O Ale mój komp ogolnie jest szalony, bo daje radę strzelać rendery w Artlantisie, który ma minimalne wymaganie sprzętowe 4giga ramu (a zalecane 6). Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
ett

ett


Liczba postów : 91
skąd : zabrze

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 1:14 pm

żartujesz, że artlantis ma takie wymagania o.o lekka przesada, moim zdaniem. to nie jest jakiś mega skomplikowany program, żeby wymagać od razu 6. Toż to mój stacjonarny nie dałby rady.

Samuel też daje radę z renderami, bez problemu. Simsów nie sprawdzałam, ale podejrzewam, że to drastycznie zmniejszyłoby jego zdolność do pracy, niech się lepiej skupi na archicadzie.
Właściwie to mam z nim tylko taki problem, że nie mogę wrzucać do torby kluczy, bo jak się okazało, ma BARDZO wrażliwą obudowę. Dwa lata ze mną i będzie wyglądał jak weteran z wietnamu.
Powrót do góry Go down
Zet




Liczba postów : 42

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimePon Cze 27, 2011 12:39 am

ja nie mam już zwierzątek, nie licząc tej ćmy co mnie wkurza teraz. za to mama przygarnęła dwa koty, wiecie jak się wystraszyłam jak wpadłam do niej na dwa dni, wracam po południu ze spaceru z psme, otwieram okno bo gorąc, a obcy kot mi się ładuje do domu, kładzie się koło psa i leżą razem? a pies przez 12 lat nie lubił kotów.
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimePon Cze 27, 2011 1:14 pm

To chyba dobrze, nie? W sensie, że się pies ucywilizował. Po dwunastu latach wypadałoby dojrzeć emocjonalnie.
Powrót do góry Go down
lori

lori


Liczba postów : 79

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimePon Cze 27, 2011 1:16 pm

to ja mam, ten, najlepszego, najlepszego psa pod słońcem. i nie ma co dalej pisać.
Powrót do góry Go down
Zet




Liczba postów : 42

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimeWto Cze 28, 2011 12:03 am

Lysia napisał:
To chyba dobrze, nie? W sensie, że się pies ucywilizował. Po dwunastu latach wypadałoby dojrzeć emocjonalnie.
proszę Cię, Gabriela nigdy nie dojrzeje emocjonalnie, jest praktycznie czwartym, najmłodszym dzieckiem mojej mamy, rozpieszczona okropnie, mamka sama mówi, że skoro dzieci się wyniosły z domu już, to Gabi jest jej córunią teraz. Nie, żebym była zazdrosna o psa, przynamniej nie drży kobieta nade mną, ale Gabi nigdy nie dojrzeje, podejrzewam, że bardziej jej smakuje kocia karma, bo jej miska pełna, a koty się z nią dzieliły, pewnie za to, że je zaakceptowała Cool dopóki nie zajmą jej miejsca na łóżku, będą się lubić Razz
Powrót do góry Go down
Mal

Mal


Liczba postów : 110

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimeWto Cze 28, 2011 9:13 am

Uwielbiam jak pada tak jak dzisiaj, ja idę dziarskim krokiem a 3 metry za mną, chowając się pod każdym krzakiem, idą moje najukochańsze psy. I jeszcze patrzą na mnie z wyrzutem! Pff, pomyślałby ktoś, że sprawia mi to przyjemność... (aczkolwiek psie miny są bezcenne, ta smętna rezygnacja, kiedy muszą wyjść z klatki Laughing )
Powrót do góry Go down
ett

ett


Liczba postów : 91
skąd : zabrze

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimeSro Cze 29, 2011 12:13 pm

mój pies właśnie chowa ciastko pod paczką chusteczek o.o
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitimeSro Cze 29, 2011 1:34 pm

CZEEEEEEEESTER! *_*
A mój kot jest uroczy, o. Nazywa się Maurycy, jest kryptogejem i lubi z Eciakiem bawić się palmami zwycięstwa. A czasem rozmawiamy sobie na Skypie, proszę, dowód: klik.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





nasze słoneczka Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
nasze słoneczka
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» nasze 'covery'

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
oposiątka :: o oposiątkach-
Skocz do: