oposiątka
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
oposiątka

lalala bum tarara chomik i linia najmniejszego oporu.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 nasze słoneczka

Go down 
+5
Mal
Sylv
lori
Sou
Lysia
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Mal

Mal


Liczba postów : 110

nasze słoneczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 05, 2011 11:32 am

Czy normalne psy jadają bób? Bo moje niemalże wyrwą mi miske z bobem, musze się kryć! Laughing
Powrót do góry Go down
Penny

Penny


Liczba postów : 77

nasze słoneczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 05, 2011 12:40 pm

Bób? Hm, moja Brandy uwielbia surówkę z marchewki ;p Owczarek niemiecki, jaki piękny taki durny ;D wiem, pies upodabnia się do właściciela, to mnie martwi ;]
I mam trzy koty! Mańkę, Rozalię i Kaczę ;] Maniusia to stworzenie przeurocze, ważące 11kg i wskakujące w nocy na klatkę piersiową - efekt bezcenny. Rozalia jest najpiękniejszym różowo-szarym kotem tej galaktyki ^_^ A Kacza kaczuje i prawdopodobnie w poprzednim wcieleniu była cesarzową.
A, mam jeszcze papugę ;p
Powrót do góry Go down
Mal

Mal


Liczba postów : 110

nasze słoneczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 05, 2011 12:55 pm

Ja mam 3 kundle: Bryłkę - wiekową arystokratkę z dyskopatią, którą trzeba nosić na 3. piętro; Biszkopta, który jest chory na głowe a poza tym je wszystko (łącznie z bobem i kiszoną kapustą) i Inke, największą i najładniejszą z tej gromadki, ale również największą sierote
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

nasze słoneczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 05, 2011 9:44 pm

A mój kot prawie nie je... myślę, że może to mieć coś wspólnego z tym, że wypada mu drugi kieł. Biedactwo. W dodatku gabarytowo jest bardziej zbliżony do gryzoni. Takie to mam boractwo.
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Sponsored content





nasze słoneczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nasze słoneczka   nasze słoneczka - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
nasze słoneczka
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» nasze 'covery'

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
oposiątka :: o oposiątkach-
Skocz do: