oposiątka
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
oposiątka

lalala bum tarara chomik i linia najmniejszego oporu.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 dodajemy się do znajomych, ofc!

Go down 
+6
lori
Pe
Penny
Mal
Sou
Lysia
10 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 11:54 pm

Lastefemy, fejsbuki i inne fotkipeel.
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimePią Cze 24, 2011 7:03 am

Nom, ale ja mam was wszystkich w znajomych <3 Na fejsbuku, bo inszych nie posiadam. .__.
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Mal

Mal


Liczba postów : 110

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimePią Cze 24, 2011 9:07 am

Ja mam tylko Lyś i Etkę Embarassed
Powrót do góry Go down
Penny

Penny


Liczba postów : 77

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimePią Cze 24, 2011 9:15 am

LYYYYYYYYYYYYŚ, dla Ciebie założę fotkę, byle Cię tam mieć w znajomych, pluszaku ;***
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimePią Cze 24, 2011 11:01 am

O kurczę, to ja też będę musiała założyć.
Powrót do góry Go down
Pe




Liczba postów : 5

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimeWto Cze 28, 2011 10:53 am

tylko dajcie linki i wstawiajcie kompromitujące zdjęcia, inaczej to nie ma sensu!
Powrót do góry Go down
lori

lori


Liczba postów : 79

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimeSro Cze 29, 2011 7:02 am

hejki, to ja mam:
fejs
last.fm (szpanik)
filmweb
koniec Sad dodajcie mnie do ziomków, bo mało mam na filmwebie! i jestem mistrzem wstawiania niefajnych zdjęć znajomych, więęęc
Powrót do góry Go down
Penny

Penny


Liczba postów : 77

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimeSro Cze 29, 2011 8:32 pm

Sou, mnie nie masz ;p przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ;D
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimeSro Cze 29, 2011 10:23 pm

Oj tam. To było subtelne niedomówienie.
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
ett

ett


Liczba postów : 91
skąd : zabrze

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimePon Lip 11, 2011 8:02 pm

ej, nie mam ani jednego znajomego na filmwebie ;_;
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimePon Lip 11, 2011 9:15 pm

Masz konto na filmwebie? O ty nerdzie. XD

Chociaż ja mam google +. Pewnie jako jedyna.
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Mal

Mal


Liczba postów : 110

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimePon Lip 11, 2011 9:25 pm

Masz googla +? Ja też chce, chociaż nie będę używać XD
Powrót do góry Go down
ett

ett


Liczba postów : 91
skąd : zabrze

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimeWto Lip 12, 2011 3:17 pm

Powiem więcej, nie mogę żyć bez mojego konta na filmwebie! Prędzej chyba usunęłabym fejsa.
Ale nie wiem, o co chodzi z google +.
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimeSro Lip 13, 2011 2:25 pm

Ja też nie wiem, ale chcę wiedzieć, tak dla szpanu.
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimeNie Lip 17, 2011 9:19 pm

No bo google mają wszystko, w tym portal społecznościowy. Czekam tylko na googlowy odtwarzacz muzyki i googlowy format plików video. xd
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Sylv

Sylv


Liczba postów : 146

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimePon Lip 18, 2011 8:37 pm

ja cały czas czekam na google odkurzacz i ekspres do kawy. wtedy mogę zacząć oddawać pokłony xd
Powrót do góry Go down
ett

ett


Liczba postów : 91
skąd : zabrze

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimeWto Lip 19, 2011 11:11 am

to ja chcę szczoteczkę do zębów.
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimeSro Lip 20, 2011 11:52 pm

Nie wystarczy Ci taka, która śpiewa Biebera?
Powrót do góry Go down
Niewiadoma

Niewiadoma


Liczba postów : 42

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimePon Lip 25, 2011 5:57 pm

facebook.com/iwona.wiecek
Leeee skasowalo mi posta, i musze od nowa, no, oto ja, dodawac, jesli ktos mnie jeszcze pamieta
google+ tez mam, ale nie rozumiem
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimeSro Lip 27, 2011 9:43 pm

A photobloga ktoś ma? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Holly

Holly


Liczba postów : 27
skąd : Dolina Hollciaków/Highway to Hell

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimeSro Lip 27, 2011 10:34 pm

Powrót do góry Go down
Penny

Penny


Liczba postów : 77

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 7:26 pm

facebook.com/kinga.gebicka o Smile
Powrót do góry Go down
Niewiadoma

Niewiadoma


Liczba postów : 42

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 7:40 pm

Penny napisał:
facebook.com/kinga.gebicka o Smile

laaa zapomnialam, ze cie mam i probowalam cie dodac, i nie moglam, matko az mnie glowa rozbolala
Powrót do góry Go down
Penny

Penny


Liczba postów : 77

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 7:43 pm

Niewiadoma napisał:
Penny napisał:
facebook.com/kinga.gebicka o Smile

laaa zapomnialam, ze cie mam i probowalam cie dodac, i nie moglam, matko az mnie glowa rozbolala
nie zebym Cie pocieszala, ale zrobilam podobnie ;p <3
Powrót do góry Go down
lori

lori


Liczba postów : 79

dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 8:21 pm

peni, ja nie wiem czy moge, bo wlasciwie to cie nie znam, a kolekcjonuje ziomkow niczym rasowy fbowicz

fretka, moge cie dodac do ziomkow na filmwebie? strasznie mi tam biedno, a ja nie umiem bez znajomych :c
Powrót do góry Go down
Sponsored content





dodajemy się do znajomych, ofc! Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
dodajemy się do znajomych, ofc!
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
oposiątka :: o strasznym internecie-
Skocz do: