oposiątka
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
oposiątka

lalala bum tarara chomik i linia najmniejszego oporu.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 dodajemy się do znajomych, ofc!

Go down 
+6
lori
Pe
Penny
Mal
Sou
Lysia
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Penny

Penny


Liczba postów : 77

dodajemy się do znajomych, ofc! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 9:57 pm

lori napisał:
peni, ja nie wiem czy moge, bo wlasciwie to cie nie znam, a kolekcjonuje ziomkow niczym rasowy fbowicz

fretka, moge cie dodac do ziomkow na filmwebie? strasznie mi tam biedno, a ja nie umiem bez znajomych :c
a czemu mialabys nie moc? zostaniemy bff! ;p
Powrót do góry Go down
lori

lori


Liczba postów : 79

dodajemy się do znajomych, ofc! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! - Page 2 Icon_minitimePią Lip 29, 2011 11:18 am

challenge accepted
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

dodajemy się do znajomych, ofc! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 30, 2011 10:13 pm

O, to na photoblogu pododaję, bo mam mało frendsów Smile na facebooku ograniczam się (z nielicznymi wyjątkami) do ludzi, ktorych poznałam osobiście, więc nie bierzcie do siebie, że niektórych z Was nie mam w znajomych. Nie mam w znajomych nawet ludzi z podstawówki czy z gimnazjum... Razz

tylko daj swój fotoblogowy adres, lori xD
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
lori

lori


Liczba postów : 79

dodajemy się do znajomych, ofc! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 31, 2011 10:56 am

so, ja go nie używam od 98532542 lat i nie jstem pewna czy jeszcze istnieje, czy go nie skasowałam ^^ jeśli jest, to jest effronterie, ale nie pamiętam nawet hasła, więc...;p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





dodajemy się do znajomych, ofc! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: dodajemy się do znajomych, ofc!   dodajemy się do znajomych, ofc! - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
dodajemy się do znajomych, ofc!
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
oposiątka :: o strasznym internecie-
Skocz do: