oposiątka
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
oposiątka

lalala bum tarara chomik i linia najmniejszego oporu.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat

Go down 
+13
Zet
ett
Bev.
misiek
Aniołak
Holly
konaszefka
Sylv
misiaa
Mal
lori
Penny
Lysia
17 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 7:25 pm

Tak, tak, oposiątka kochane, tu możecie powiedzieć światu, kim jesteście (chociaż wszyscy to i tak już wiedzą).


Ostatnio zmieniony przez Lysia dnia Czw Cze 23, 2011 8:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Penny

Penny


Liczba postów : 77

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 7:55 pm

Lysia, zginiesz!
Mam w poniedziałek egzamin, z całego roku fizjologii, łącznie 1754 strony ;] A Ty mi tu takie turbo sweetaśne oposiątkowe forum?
To powinno być karalne =="
Kochu!
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 7:58 pm

Kocham Cię, Penny! I zawsze Cię kochałam. I to dla Ciebie to wszystko przecież, egzamin nie zając, na obiad go nie zjesz, więc co się przejmujesz? Trzeba się baaaawić, młodość jest taka krótka i bez czekolady (oposów?) ani rusz.
Powrót do góry Go down
lori

lori


Liczba postów : 79

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 8:01 pm

ale kałnia, nie ma nawet miejsca na szybką odpowiedź : /
Powrót do góry Go down
Mal

Mal


Liczba postów : 110

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 8:05 pm

Korzystanie z forum niemalże mnie przerosło, cholera ile to już lat minęło... Shocked
Powrót do góry Go down
lori

lori


Liczba postów : 79

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 8:08 pm

mal, ale z ciebie hipster : D
(już jest szybka odpowiedź, patrzcie, żądam - dostaję)
Powrót do góry Go down
Mal

Mal


Liczba postów : 110

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 8:11 pm

oj tam, oj tam Very Happy
Powrót do góry Go down
misiaa

misiaa


Liczba postów : 17

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 8:15 pm

nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta w ogóle, ale akurat zaczęły mi się wakacje, więc muszę czymś się zająć żeby nie zacząć się uczyć Razz
Powrót do góry Go down
Sylv

Sylv


Liczba postów : 146

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 8:17 pm

jasne, że pamięta - nie zapraszałybyśmy kogoś, kogo nie pamiętamy xd
Powrót do góry Go down
konaszefka




Liczba postów : 1

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 8:22 pm

jeju, żyjecie! : D
Powrót do góry Go down
Holly

Holly


Liczba postów : 27
skąd : Dolina Hollciaków/Highway to Hell

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 8:25 pm

a mię tu mało kto kojarzy, jak mi się wydaje, ale sieeemanko Very Happy Hollem jestem :3
Powrót do góry Go down
Aniołak

Aniołak


Liczba postów : 9

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 8:38 pm

Heeej! Jej, jak miło... Very Happy
Powrót do góry Go down
misiek

misiek


Liczba postów : 7

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 9:03 pm

buahahaha, oto ostateczny plusz!
Powrót do góry Go down
Bev.

Bev.


Liczba postów : 7
skąd : skądinąd

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 9:20 pm

Faktycznie pamięć trzeba poćwiczyć ;> Jak fajnie wrócić na stare śmieci.
Powrót do góry Go down
ett

ett


Liczba postów : 91
skąd : zabrze

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 9:25 pm

miś, pluszu mojego życia, twój av to kwintesencja tego, co mi potrzebne w te wakacje.
Powrót do góry Go down
misiek

misiek


Liczba postów : 7

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 9:31 pm

och, eciaku, jak najbardziej podzielam tę potrzebę i liczę mocno, że kosmos sprzyja.
Powrót do góry Go down
Sylv

Sylv


Liczba postów : 146

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 9:35 pm

z całą wrodzoną sobie ignorancją zapytam - a kogo ten av przedstawia?...
Powrót do góry Go down
misiek

misiek


Liczba postów : 7

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 9:43 pm

tru absolutnie wszechmrocznie perwersyjnego josha homme z qotsa. słowami dwoma - chcemy koncertu.
Powrót do góry Go down
Zet




Liczba postów : 42

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 10:28 pm

ja się skróciłam do samego Zet, bo i tak tylko to już używano.

Tak więc oto witam się, jestem Zet i wykastrowałam kiedyś knura.
Powrót do góry Go down
Sylv

Sylv


Liczba postów : 146

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 10:29 pm

to było lepsze od 'dzień dobry, nazywam się czesio'. biedny knur.
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 10:35 pm

obrzydliwy lajałt.......

hej, zarejestrowałam się zaraz po dostaniu wiadomości, bo czego to człowiek nie zrobi, żeby tylko nie uczyć się na egzamin. (z historii, o matko).

sołek tutaj, to mroczne. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Zet




Liczba postów : 42

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 10:37 pm

a na co mu ten narząd jak i tak poszedł na przerobienie na schab?
Powrót do góry Go down
ett

ett


Liczba postów : 91
skąd : zabrze

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 10:42 pm

So, powiem wszystko Sucharowi.
(będzie mu przykro, że wolisz oposie forum od klasycznogotyckich katedr francuskich)
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 10:45 pm

klasycznogotyckich? człowieku. ja jeszcze nie doszłam do romanizmu. masz o mnie zbyt wysokie mniemanie. jestem w VI wieku. XD
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Sylv

Sylv


Liczba postów : 146

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitimeCzw Cze 23, 2011 10:48 pm

Zet -> dla zasady xd co to za schab z wykastrowanego knura xDD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
oposiątka :: o oposiątkach-
Skocz do: