oposiątka
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
oposiątka

lalala bum tarara chomik i linia najmniejszego oporu.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat

Go down 
+13
Zet
ett
Bev.
misiek
Aniołak
Holly
konaszefka
Sylv
misiaa
Mal
lori
Penny
Lysia
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Len

Len


Liczba postów : 16

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Icon_minitimePią Cze 24, 2011 6:01 pm

Jestem Len i pewnie nie przebiję Zet, bo nie wykastrowałam nigdy niczego, ale znam fidżijski mit o potopie xD
Powrót do góry Go down
Zet




Liczba postów : 42

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Icon_minitimePon Cze 27, 2011 12:36 am

Sylv napisał:
Zet -> dla zasady xd co to za schab z wykastrowanego knura xDD
schab z wykastrowanego knura jest delikatniejszy i nie śmierdzi jajami. jakieś pytania? Very Happy
Powrót do góry Go down
Pe




Liczba postów : 5

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 28, 2011 10:50 am

Ja jestem Pe i też niczego nie wykastrowałam i mam nadzieję, że nie jest to konieczne, żeby dołączyć do forum ;P
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 28, 2011 4:17 pm

PEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
(to jest wszystko, co mam do powiedzenia)
Powrót do góry Go down
Niewiadoma

Niewiadoma


Liczba postów : 42

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Icon_minitimePon Lip 25, 2011 5:35 pm

wooooooow co tu sie dzieje!
Powrót do góry Go down
Mal

Mal


Liczba postów : 110

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Icon_minitimePon Lip 25, 2011 10:01 pm

cuda Very Happy!
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 26, 2011 8:25 pm

cześć pedale, a ja mam u ciebie dłuuug
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Niewiadoma

Niewiadoma


Liczba postów : 42

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 26, 2011 8:42 pm

Erm, czesc...?
(To takie mile przywitanie, tak, ja nie rozumiem polowy rzeczy, ktore tu piszecie.)
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 27, 2011 8:42 pm

hej, słońce, przepraszam, ale pedał to pe. tak już sie ona nazywa. Razz to nie było do Cię! ^^"
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Niewiadoma

Niewiadoma


Liczba postów : 42

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 27, 2011 9:43 pm

To ma sens, a ja myslalam, ze to jakis wasz slaaang lokalny, hym!
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 27, 2011 10:35 pm

Slang? Co slang?
Ja nawet po śląsku nie umiem Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Sylv

Sylv


Liczba postów : 146

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 3:46 pm

to dobrze, wiesz, nikt Cię nie posądzi o wspieranie żadnej zakamuflowanej opcji niemieckiej ani nic xd ostrożności ze slangami nigdy za wiele.
Powrót do góry Go down
lori

lori


Liczba postów : 79

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 5:28 pm

o siemka mam cię na fb
Powrót do góry Go down
Niewiadoma

Niewiadoma


Liczba postów : 42

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 7:41 pm

lori napisał:
o siemka mam cię na fb

siemasz, prawda dodawalysmy sie na gwendy kiedys tam!
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 06, 2011 2:51 pm

lor, teraz znajomi na fb to więcej niż małżeństwo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat   mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
mam na imię ... i jestem oposiątkiem od ... lat
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
oposiątka :: o oposiątkach-
Skocz do: