oposiątka
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
oposiątka

lalala bum tarara chomik i linia najmniejszego oporu.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 w innym miejscu, w innym czasie

Go down 
+2
Lysia
Sylv
6 posters
AutorWiadomość
Sylv

Sylv


Liczba postów : 146

w innym miejscu, w innym czasie Empty
PisanieTemat: w innym miejscu, w innym czasie   w innym miejscu, w innym czasie Icon_minitimePią Cze 24, 2011 7:21 pm

jeśli nie tu i teraz, to w jakim miejscu i czasie byłoby Ci najlepiej?
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

w innym miejscu, w innym czasie Empty
PisanieTemat: Re: w innym miejscu, w innym czasie   w innym miejscu, w innym czasie Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 3:32 pm

Ja bym chciała być taką paniusią na salonach, nie mieć prawa głosu i tylko czytać sobie całymi dniami romanse. Czy to źle? Sad
Powrót do góry Go down
ett

ett


Liczba postów : 91
skąd : zabrze

w innym miejscu, w innym czasie Empty
PisanieTemat: Re: w innym miejscu, w innym czasie   w innym miejscu, w innym czasie Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 4:17 pm

Haha. Już to widzę, jak trzymasz buzię na kłódkę dłużej niż dwie minuty!
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

w innym miejscu, w innym czasie Empty
PisanieTemat: Re: w innym miejscu, w innym czasie   w innym miejscu, w innym czasie Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 4:19 pm

Jasne, że bym trzymała. Wręcz trzymam. Nie wyobrażasz sobie, jakie skille paprotkowe rozwinęłam w tym kraju. No weź, nie będę rozmawiać o angielskich tiwi szołach, to sobie pomilczę, pouśmiecham się i poudaję, że znajomi Aleksandra są najfajniejszymi znajomymi na świecie. Zresztą, jeśli nie byłabym paprotką, to czym? W jakiej innej formie bym przetrwała z moją niesamowitą kondycją fizyczną, mądralo?
Powrót do góry Go down
ett

ett


Liczba postów : 91
skąd : zabrze

w innym miejscu, w innym czasie Empty
PisanieTemat: Re: w innym miejscu, w innym czasie   w innym miejscu, w innym czasie Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 4:39 pm

No nie wiem. Ale skoro już gdybać, to po co takie ograniczenie?
Nie wierzę, że można zabić twoje niesamowite słowotoki. Twoje poświęcenie dla związku jest wprost niesamowite.
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

w innym miejscu, w innym czasie Empty
PisanieTemat: Re: w innym miejscu, w innym czasie   w innym miejscu, w innym czasie Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 6:14 pm

Wiem. Właśnie na przykład udawałam, ze gram w piłkę. Trudno to było skoordynować z a. moim brakiem umiejętności sportowych jakichkolwiek b. wpatrywaniem się w trawę i panicznym unikaniem patrzenia na jednego z członków mojej drużyny. Więc, wiesz, wszystko jest możliwe.
Ale! Gdybanie gdybaniem, a ja bym tam nie chciała się bardzo dla mojej epoki zmieniać, więc myśl dalej, MĄDRALO.
Powrót do góry Go down
ett

ett


Liczba postów : 91
skąd : zabrze

w innym miejscu, w innym czasie Empty
PisanieTemat: Re: w innym miejscu, w innym czasie   w innym miejscu, w innym czasie Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 8:05 pm

To zależy, w jakich konkretnie czasach chciałabyś być tą paniusią na salonach, bez prawa głosu i czytającą romanse. Jeśli jakoś bardzo dawno, dawno temu, to generalnie nie ma zbyt wielu możliwości ;p

Haha. Kazali ci grać w piłkę? Paskudy jedne.
Ja zawsze kopałam kolegów po kostkach, dlatego każdy chciał mnie do swojej drużyny :dd tylko dlatego, obawiam się.
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

w innym miejscu, w innym czasie Empty
PisanieTemat: Re: w innym miejscu, w innym czasie   w innym miejscu, w innym czasie Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 8:12 pm

Czy ja wiem. Tak żeby się dało czytać romanse bez zbytnich problemów natury wojenno-historycznej. Nieważne kiedy. Chodzi o ideę. Przynaj, że nie ma dla mnie lepszej idei!
Powrót do góry Go down
ett

ett


Liczba postów : 91
skąd : zabrze

w innym miejscu, w innym czasie Empty
PisanieTemat: Re: w innym miejscu, w innym czasie   w innym miejscu, w innym czasie Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 8:26 pm

Dalej wydaje mi się ten pomysł nieco naciągany. Nie sądzę, żebyś była w stanie, na dłuższą metę szczególnie, zachować swoje zdanie dla siebie ;p
Powrót do góry Go down
Lysia

Lysia


Liczba postów : 158
skąd : kosakowskie łąki

w innym miejscu, w innym czasie Empty
PisanieTemat: Re: w innym miejscu, w innym czasie   w innym miejscu, w innym czasie Icon_minitimeSob Cze 25, 2011 11:22 pm

Trochę wiary w drugiego człowieka, jeżozwierzu! Teraz mi przykro. Widzisz, coś narobiła?
Powrót do góry Go down
Sou

Sou


Liczba postów : 119

w innym miejscu, w innym czasie Empty
PisanieTemat: Re: w innym miejscu, w innym czasie   w innym miejscu, w innym czasie Icon_minitimeNie Cze 26, 2011 12:02 am

Paniusia na salonach kojarzy mi się od razu z Francją i złotymi młoteczkami na wszy w perukach.

Przepraszam!

Tu i teraz jest mi dobrze Smile. Przynajmniej mamy higienę. I takie tam prawa człowieka, antykoncepcję, te sprawy. W przeszłości zamężna kobieta była narażona na spędzenie większości życia na rodzeniu dzieci. xd
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/sevisia
Holly

Holly


Liczba postów : 27
skąd : Dolina Hollciaków/Highway to Hell

w innym miejscu, w innym czasie Empty
PisanieTemat: Re: w innym miejscu, w innym czasie   w innym miejscu, w innym czasie Icon_minitimePon Lip 18, 2011 3:09 pm

Hah, a mi się właśnie kojarzy z Romantyzmem na terenach naszego ładnego kraju. W tych latach, kiedy go akurat nie było, bo był wtedy względny spokój, jeśli nie liczyć tych paru powstań... ale jak się zamelinować odpowiednio w swoim pałacyku na stepach Ukrainy czy innych polach Litwy, to raczej nie rzutujące. Plus zwiewna kiecka i starannie upleciony wokół głowy warkocz a'la Julia Tymoszenko. Ale to tylko moje skojarzenie xD
Ewentualnie sympatyczny zameczek w Anglii i heja.

Chociaż ja bym się chyba odnalazła w latach '50 w JuEsEj. Spódnice z koła, wyścigi samochodowe, brylantyna, rock&roll, bary mleczne i te milutkie klimaty Grease. Dwudziestolecie międzywojenne w jakiejś Francji też mogłoby być całkiem sympatyczne.
Powrót do góry Go down
ett

ett


Liczba postów : 91
skąd : zabrze

w innym miejscu, w innym czasie Empty
PisanieTemat: Re: w innym miejscu, w innym czasie   w innym miejscu, w innym czasie Icon_minitimeWto Lip 19, 2011 10:58 am

Jeśli USA, to tylko w czasach prohibicji. Dzikie, nielegalne imprezy z alkoholem lejącym się strumieniami, panowie w kapeluszach i gangsterzy w garniturach. Ach.
Powrót do góry Go down
Holly

Holly


Liczba postów : 27
skąd : Dolina Hollciaków/Highway to Hell

w innym miejscu, w innym czasie Empty
PisanieTemat: Re: w innym miejscu, w innym czasie   w innym miejscu, w innym czasie Icon_minitimeWto Lip 19, 2011 11:18 am

i detektywi w prochowcach i z tymi fajnymi kapeluszami? Very Happy jakoś zawsze lubiłam ten motyw.
Powrót do góry Go down
Niewiadoma

Niewiadoma


Liczba postów : 42

w innym miejscu, w innym czasie Empty
PisanieTemat: Re: w innym miejscu, w innym czasie   w innym miejscu, w innym czasie Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 9:24 pm

A ja bede nudna i powiem, ze tu i teraz jest mi wzglednie dobrze, a za dwa miesiace bedzie cudownie, ale idealnie byloby w Baltimore, Texasie, albo Philly, moze kiedys.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





w innym miejscu, w innym czasie Empty
PisanieTemat: Re: w innym miejscu, w innym czasie   w innym miejscu, w innym czasie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
w innym miejscu, w innym czasie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» innym oposiątkom nie radzę...

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
oposiątka :: o niczym-
Skocz do: